menu

09:08
День Героїв Небесної Сотні в Кіндратівському ЗЗСО

День Героїв Небесної Сотні відзначили в суботу 20 лютого. Цього року вже сьома річниця  з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, піку розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійшов в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтверджує думку про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

Напередодні, 19 лютого у школі проведено заходи зі вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. З нагоди цих подій та до Дня Державного герба України було відкрито інтернет-експозицію-інтернет-банер "Хто віддав життя за Батьківщину, житеме вічно!" Банер виготовлено учнями 9 класу Шушпанніковим Д та Клочковим Д під орудою вчителя захисту України Морозова О.Ю. Джури рою "Кіндратівець" провели мітинг-реквієм та вшанували хвилиною мовчання героїв. Присутня на мітингу-реквіємі заступник директора школи з НВР, учитель історіїї Бринько Ю.Ю. подарувала для шкільної бібліотеки літературу про визвольні змагання українців у ХХІ столітті, та подякувала учням, що зберігають пам'ять про історичні події буремного 2014-го року. Джури також презентували свої вииступи  "Революція гідності" на уроках історії у 8-11 класах.

Слава Героям Небесної Сотні, слава українським воїнам, які з гідністю та честю  виконують свій святий обов’язок захисту нашої Батьківщини. Будьмо гідні своїх героїв, які віддали свої життя за нашу свободу та право на вільний розвиток. 

Просмотров: 28 | Добавил: wolkan | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar