Кіндратівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів
з поглибленим вивченням інформатики та програмування
Костянтинівської районної ради Донецької області

МИСТЕЦТВО В ШКОЛІ

Сайт змішаного мобільного дистанційного навчання
Навчайтесь на нашому сайті!



 
Четверг, 04.06.2020, 06:44
Приветствую Вас Гость
Меню сайта
Мини-чат
Наш опрос
Обераємо "КЛАС РОКУ-2019"
Всего ответов: 14
Видео
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
РЕКЛАМА
Block content
Самое популярное
[29.09.2009]
ПРОГРАММА ПРЕЗИДЕНТА ШКОЛЫ (0)
[26.09.2009]
МУЗЫКА КАК ВИД ИСКУССТВА (конспект урока-лекции по художественной культуре в 9 классе) (0)
[22.06.2014]
Календарь учителя на 2014-2015 учебный год (3)
[13.09.2009]
КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ УРОКІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА (11)
[10.02.2014]
МОЛОДЕЖЬ ЗА ЗДОРОВЫЙ ОБРАЗ ЖИЗНИ Сценарий выступления агитбригады (0)
[31.08.2017]
Мистецтво. 9 клас. Уроки (за підручником Л.Масол) (4)
[28.05.2013]
Сценарий открытия пришкольного лагеря (с игровой программой) (0)
[01.12.2009]
Сценарий "ДЕНЬ СВЯТОГО НИКОЛАЯ" (7)
[31.08.2017]
Мистецтво. 9 кл (Л.Масол) Уроки 1-2. Школи і лідери модерну (6)
[01.09.2012]
Стихи ко Дню освобождения Донбасса (1)
[08.06.2017]
Матеріали для проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році (0)
[23.08.2011]
Календарно-тематичне планування уроків музичного мистецтва в 1-8 класах (10)
[08.10.2017]
Конспекти уроків мистецтва. 9 клас (за підручником Л.Масол) (4)
[28.11.2012]
Сценарий к Международному Дню инвалидов (0)
[01.12.2012]
Сценарий ко Дню святого Николая (0)
[19.06.2016]
Навчальні плани на 2016-2017 рік (для всіх класів і всіх типів шкіл) (0)
[22.08.2011]
План виховної роботи школи на 2011-2012 навчальний рік (2)
[06.09.2009]
ОСЕННИЙ БАЛ и ОСЕННИЙ УТРЕННИК (сценарии) (0)
[19.06.2013]
Сценарий закрытия летнего пришкольного лагеря (игровая программа) (0)
[17.02.2014]
Сценарий конкурсной программы на 8 Марта "Мисс весна" для старшеклассников (0)
[08.09.2014]
Календарно-тематичне планування з предмета «Захист Вітчизни» 10-11 класи (1,5 години) (0)
[17.08.2013]
календарно-тематичне планування уроків музичного мистецтва в 1-2 класах за новою програмою 2013-2014 н.р (0)
[14.07.2016]
План виховної роботи школи на 2016-2017 н.р. (0)
[12.08.2014]
Річний план роботи педагога-організатора на 2014-2015 н.р. (0)
[29.06.2015]
Готуємо навчальні плани на 2015-2016 н.р. (0)
[07.08.2011]
Конспект Першого уроку " Україна-наш спільний дім" (0)
[20.08.2011]
Конспект первого урока "«Украина - наш общий дом» " (на русском языке) (8)
[25.07.2013]
План виховної роботи школи на 2013-2014 навчальний рік (0)
[13.09.2009]
ПРИВЕТСТВИЕ УЧАЩИХСЯ на ЮБИЛЕЕ РАЙОНА (сценарий) (0)
[27.02.2013]
Сценарий праздничного концерта для учителей школы, посвященного 8 Марта (0)
Главная » 2018 » Декабрь » 29 » Результати ІІ (районного) етапу предметних олімпіад
15:42
Результати ІІ (районного) етапу предметних олімпіад

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади

з української мови та літератури

Заклад освіти

ПІБ учасника

Клас

К-ть балів

Місце

Білокузьминівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів

Романова Марія

8

59

ІІ

Скоблякова Ніка

9

36

уч.

Іванопільска СШ І-ІІІ ступенів

 

Сідашова Вероніка

8

68

І

Луговська Аліна

10

75

І

Ковбаса Аліна

11

48

ІІІ

Кіндратівська СШ І-ІІІ ступенів

Мостова Ганна

8

34

уч.

Панченко Кирило

9

29

уч.

Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Поперека Дарина

8

45

уч.

Василенко Софія

10

62

ІІІ

Бударєва Інна

11

57

ІІ

Новодмитрівський НВК

Довгопол Олена

8

53

ІІІ

Вакуленко Вікторія

9

44

ІІІ

Літвинова Софія

10

74

ІІ

Кукуюк Юлія

11

71

І

Софіївський НВК

Гуменюк Василина

8

20

уч.

Шаповалова Єлизавета

10

35

уч.

Торський НВК

Воробйова Анастасія

9

50

ІІ

Дяченко Валентина

10

35

уч.

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з хімії

Заклад освіти

ПІБ учня

Клас

К-ть балів

Місце

Новодмитрівський НВК

Петросян Владислав

Вакуленко Вікторія

8

9

26

82.5

Учасник

І

Кіндратівська СШ І-ІІІ ступенів

Мостова Ганна

Пічняков Назар

8

10

16.5

23

Учасник

учасник

Іванопільська СШ І-ІІІ ступенів

Фоменко Дар’я

Сідашева Вероніка

10

8

38

72

І

І

Софіївський НВК

Шопа Іван

Колосова Наталія

Возняк Іван

8

10

8

19

21

13

учасник

учасник

учасник

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з інформатики

Назва навчального закладу

ПІБ учасника

Клас

К-ть балів

Місце

1

Кіндратівська СШ І-ІІІ ст..

Добродомов Андрій

11

220

І

2

Новодмитрівський НВК

Синовицюкий Ігор

Решетніков Ростислав

Черних Денис

9

10

10

0

0

0

Учасник

Учасник

Учасник

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з екології

Заклад освіти

ПІБ учня

Клас

К-ть балів

Місце

Новодмитрівський НВК

Ласковець Олександра

11

39 (60)

І

Кіндратівська СШ  І-ІІІ ступенів

Шишканова Єлизавета

11

22.5

ІІ

Іванопільська СШ  І-ІІІ ступенів

Монастирна Вікторія

11

7.5

учасник

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з математики

Заклад освіти

ПІБ учасника

Клас

К-ть балів

Місце

Білокузьминівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тищенко Марія

5

10,5

Уч.

Шикова Софія

6

7

Уч.

Бадерлан Богдан

7

3

Уч.

Романова Марія

8

9

Уч.

Курбаєва Яна

9

5

Уч.

Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кізіченков Назар

6

5

Уч.

Зубченко Юлія

8

9

Уч.

Шпиця Олександра

8

9

Уч.

Поперека Дарина

8

9

Уч.

Бударєва Інна

11

6

Уч.

Іванопільська  СШ І-ІІІ ступенів

Дорош Назар

7

4

Уч.

Сідашова Вероніка

8

9

Уч.

Федорченко Тетяна

10

3

Уч.

Кіндратівська СШ І-ІІІ ступенів

Морозов Микола

5

19,5

ІІ

Рульова Анастасія

6

2

Уч.

Стоюшко Крістіна

7

2

Уч.

Пічняков Назар

10

4

Уч.

Тесленко Вікторія

11

8

Уч.

Новодмитрівський НВК

Губанов Ілля

5

26

І

Гущіна Сніжана

6

12

ІІ

Рибальченко Дар’я

6

11

Уч.

Заікін Павло

7

11

Уч.

Селіщев Євген

8

12

І

Густілін Антон

9

15

І

Морозов Андрій

10

3

Уч.

Голоцван Даніїл

10

3

Уч.

Носов Роман Олегович

11

12

І

Софіївський НВК

Степаненко Юлія

5

8,5

Уч.

Возняк Іван

6

22

І

Шопа Іван

8

9

Уч.

Торський НВК

Крамаренко Владислав

9

9

Уч.

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з історії

Заклад освіти

ПІБ учня

Клас

Кіл-ть балів

Місце

Новодмитрівський НВК

Сафронова Софія

Селіщев Євген

Ковальчук Ксенія

Стрижевська Марина

11

8

10

10

51

29

2

33

І

Учасник

Учасник

ІІ

Торський НВК

Дяченко Валентина

10

5

учасник

Кіндратівська СШ І-ІІІ ступенів

Тесленко Вікторія

11

16

учасник

Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Комкіна Анастасія

Богатирьова Анна

Романова Марія

8

11

8

36

7

31

ІІ

Учасник

ІІІ

Іванопільська СШ І-ІІІ ступенів

Ковбаса Аліна

Сідашева Вікторія

Луговська Аліна

Швець Андрій

11

8

10

10

24

37

45

24

Учасник

І

1

Учасник

Софіївський НВК

Петрешина Анастасія

Колосова Наталія

Костенко Олександр

11

10

10

6

6

7

учасник

учасник

учасник

Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Шпиця Олександра

Поперека Дар’я

8

8

9

5

Учасник

учасник

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з астрономії

Заклад освіти

ПІБ учасника

Клас

К-ть балів

Місце

1

Новодмитрівський НВК

Носов Роман

11

23

Учасник

2

Беліков Максим

11

15

Учасник

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади

з російської мови та літератури

Заклад освіти

ПІБ учасника

Клас

К-ть балів

Місце

Білокузьминівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів

Романова Марія

8

21,5

уч.

Іванопільска СШ  І-ІІІ ступенів

Василюк Анастасія

8

41

І

Кіндратівська СШ І-ІІІ ступенів

Озерна Вікторія

8

9

уч.

Новодмитрівський НВК

Кривенко Катерина

9

29,5

уч.

Торський НВК

Приходько Артем

8

7

уч.

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з інформаційних технологій

Заклад освіти

ПІБ учасника

Клас

К-ть балів

Місце

1

Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Олійник Богдан

8

21,5

Учасник

2

Марківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Чечель Родіон

Свільонок Сергій

8

9

1,5

16,5

Учасник

Учасник

3

Іванопільська СШ І-ІІІ ст.

Насатов Олег

10

25,5

Учасник

4

Новодмитрівський НВК

Ананьєв Ілля

9

14,5

Учасник

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з французької мови

Заклад освіти

ПІБ учня

Клас

К-ть балів

Місце

Новодмитрівський НВК 

Лутченко Дмитро

8

47

І

Фомічева Єлизавета

9

52

І

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з географії

Заклад освіти

ПІБ учня

Клас

К-ть балів

Місце

Новодмитрівський НВК

Шашкова Софія

Вареник Олександра

Михайлицька Катерина

Лутченко Дмитро

7

9

10

8

24.5

83.5

27

28

учасник

І

учасник

учасник

Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Василенко Софія

Шпиця Олександра

10

8

34

37

ІІ

І

Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бодерлан Богдан

Богатирьова Анастасія

7

11

41

24.5

І

учасник

Іванопільська СШ І-ІІІ ступенів

Логвиненко Поліна

Василюк Анастасія

Бітюкова Євгенія

7

8

9

12

33.5

19.5

учасник

ІІ

учасник

Софіївський НВК

Колосова Наталія

Возняк Ілона

Зварич Анастасія

10

8

9

66.5

33

13.5

І

ІІІ

учасник

Кіндратівська СШ І-ІІІ ступенів

Мостова Ганна

Панченко Кирило

8

9

4

19

учасник

учасник

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з біології

Заклад освіти

ПІБ учня

Клас

К-ть балів

Місце

Новодмитрівський НВК

Білозюрова П.

Костиря Вікторія

Синовицький Ігор

8

7

9

36

18

48

учасник

учасник

І

Торський НВК

Олійник Роман

Свергун Діана

10

9

43

27

ІІ

учасник

Кіндратівська СШ І-ІІІ ступенів

Озьорна Вікторія

8

38

ІІІ

Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Комкіна Анастасія

8

45

І

Іванопільська СШ І-ІІІ ступенів

Дорош Назар

Бітюкова Євгенія

7

9

19

35

учасник

ІІ

Софіївський НВК

Возняк Ілона

Петрешина Анастасія

Колосова Наталія

8

11

10

42

60

61

ІІ

І

І

Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Шпиця Олександра

8

38

ІІІ

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з економіки

Заклад освіти

ПІБ учня

Клас

К-ть балів

Місце

1.Новодмитрівський НВК

Беліков Максим

Носов Роман

11

11

27

40

Учасник

І

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади

з трудового навчання (технологій)

з/п

Заклад освіти

ПІБ учня

Клас

 

Всього балів

Місце

1

Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Салюкова Анна

8

61

ІІ

2

Срабова Розалія

11

64

І

3

Кіндратівська СШ І-ІІІ ступенів

Лотоцька Софія

8

53

ІІІ

4

Тітарова Крістина

8

40

-

5

Торський НВК

Приходько Артем

8

27

-

6

Іванопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

Зуєв Руслан

8

49

-

7

Королевський Владислав

8

55

ІІІ

8

Баленко Єлисей

9

54

ІІІ

9

Папушин Олексій

11

54

ІІІ

10

Грицак Артем

10

55

ІІІ

11

Новодмитрівський НВК

Голосний Данило

9

52

ІІІ

12

Чмульова Вікторія

9

51

ІІІ

13

Богомазов Богдан

11

60

ІІ

14

Воронін Олександр

10

63

ІІ

15

Бреурош Артем

10

64

І

16

Софіївський НВК

Костенко Олександр

10

58

ІІ

17

Шейко Даніїл

9

49

ІІІ

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з англійської мови

Школа

ПІБ учня

Клас

К-ть балів

Місце

Білокузьминівська ЗОШ

Комкіна Анастасія

8

61

ІІ

Курбаєва Яна

9

61

ІІ

Новодмитірвський НВК

Стахова Марія

8

59

ІІІ

Вакуленко Вікторія

9

50

ІІІ

Вареник Олександра

9

66

І

Шехов Олександр

10

73

І

Літвинова Софія

10

62,5

ІІ

Сафронова Софія

11

81

ІІ

Дяченко Альона

11

83

І

Марківська ЗОШ

Поліщук Владислав

9

61

ІІ

Софіївський НВК

Шопа Івана

8

23

Уч.

Іванопільська СШ

Сідашова Вероніка

8

83

І

Лисянська Софія

10

55

ІІІ

Карімова Ангелина

11

57

ІІІ

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з правознавства

Заклад освіти

ПІБ учня

Клас

К-ть балів

Місце

Новодмитрівський НВК

Нетреба Дар’я

10

42

ІІ

Іванопільська СШ І-ІІІ ступенів

Лисянська Софія

Бітюкова Євгенія

Ковбаса Аліна

10

9

11

78

75.5

54

І

1

І

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з фізики

Назва навчального закладу

ПІБ учасника

Клас

К-ть балів

Місце

Білокузьминівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бадерлан Богдан

7

36

І

Аданік Варвара

8

20

Уч.

Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Зубченко Юлія

8

25

Уч.

Шпиця Олександра

8

50

І

Поперека Дарина

8

50

І

Іванопільська  СШ І-ІІІ ступенів

Василюк Анастасія

8

22

Уч.

Бітюкова Олена

9

13

Уч.

Міщенко Андрій

11

13

Уч.

Кіндратівська СШ І-ІІІ ступенів

Павлик Юрій

7

18

Уч.

Пічняков Назар

10

30

Уч.

Новодмитрівський НВК

Юхименко Максим

8

50

І

Селіщев Євген

8

49

ІІ

Клейн Ілля

8

45

Уч.

Синовицький Ігор

9

12

Уч.

Голосний Данило

9

12

Уч.

Морозов Андрій

10

26

Уч.

Голоцван Даніїл

10

26

Уч.

Кузинська Катерина

10

17

Уч.

Носов Роман

11

36

І

Софіївський НВК

Зварич Анастасія

9

8

Уч.

Шаповалова Єлизавета

10

4

Уч.

Петрешина Анастасія

11

3

Уч.

Торський НВК

Приходько Артем

8

37

Уч.

Олейник Роман

10

7

Уч.

 

Просмотров: 192 | Добавил: wolkan | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входа
Поиск
Новое на сайте
[01.06.2020]
Поздравление директора школы с окончанием учебного года и Днем защиты детей (0)
[19.05.2020]
Звіт з реалізації Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020 р у Кіндратівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступен (0)
[18.05.2020]
Перевіримо знання про українську вишиванку (0)
[18.05.2020]
Заходи до Всесвітнього дня вишиванки: (0)
[18.05.2020]
Віртуальна виставка "Червоні жорна" (0)
[18.05.2020]
Червоні жорна. До дня пам'яті жертв політичних репресій (0)
[16.05.2020]
Сторінками архіву 6 класу 2019-2020 н.р. (0)
[16.05.2020]
Поради МОН "Як заповнювати класний журнал" (0)
[16.05.2020]
Всім педагогам школи зареєструватися у гугл-класі з організаційних питань виховної роботи (0)
[16.05.2020]
Конкурсні малюнки "Мої права" 3 клас (0)
[16.05.2020]
Колажі до Дня Європи в Україні «Україна ‒ європейська держава» (0)
[13.05.2020]
День Європи Колаж "Україна - держава європейська" 10 клас (0)
[09.05.2020]
Створено підручник з дистанційного навчання для вчителів (0)
[09.05.2020]
Відповідь Представника Уповноваженого з прав людини про педагогів-пенсіонерів (0)
[09.05.2020]
Щодо завершення 2019-2020 навчального року (0)
[09.05.2020]
Зареєстровано законопроект № 3430, який передбачає скасування дискримінаційних норм щодо педагогів -пенсіонерів (0)
[08.05.2020]
Використання дистанційних технологій під час карантинних заходів у Кіндратівській СШ з предметів мистецтва (0)
[07.05.2020]
ПРОПОНУЄМО ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ГУРТКІВ: «ЛЮБУВАННЯ ПРИРОДОЮ» та «ЛЮДИНА І ДОВКІЛЛЯ» Костянтинівського РЦДЮТ (0)
[07.05.2020]
Пишаємось, пам"ятаємо, дякуємо. Ветерани ІІ Світової війни с.Кіндратівка Костянтинівський район Донецька область (0)
[07.05.2020]
Пишаємось, пам"ятаємо, дякуємо. Ветеран ІІ Світової війни Горбачов Костянтин Іванович (0)
[07.05.2020]
Вітання з 9 Травня від Донецького обкому профспілки працівників освіти і науки (0)
[01.05.2020]
Інтерактивна карта досвіду роботи з використанням дистанційних технологій вчителів мистецтва Костянтинівського району (0)
[27.04.2020]
Сертифікат №БЦ-С-4970 курсів "Додатки Гугл" 06-24.04.2020 р 60 годин (0)
[25.04.2020]
Графік підсумкових тематичних і контрольних завдань з музичного мистецтва 5-7 класи й мистецтва 8-9 класи Учитель: Кущенко Е.Б. УВАГА!!! ВСІ (0)
[23.04.2020]
Звіт з реалізації Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді (0)
[18.04.2020]
Курси "Цифрові технології у викладанні мистецтва" - 30 год. сертифікат №17032020-240 від 17.03.2020 р (0)
[10.04.2020]
Як навчатися в Classroom. Відеоінструкції для учнів (0)
[06.04.2020]
35 навчальний тиждень з 18 по 22 травня 2020 року (0)
[06.04.2020]
34 навчальний тиждень з 11 по 15 травня 2020 року (0)
[05.04.2020]
0:29 / 3:50 Я маю КОД Класу Google Classroom. Як приєднатися до Класу? (0)
[05.04.2020]
УВАГА!!! Конкурс "Лідер року - 2020" триває! (0)
[05.04.2020]
Запрошуємо учнів на навчання з використанням дистанційної технології "Гугл-клас" (0)
[05.04.2020]
Щодо отриманя довідки за результатами навчання за дистанційними технологіями під час карантину (0)
[02.04.2020]
для участі у дистанційному навчальному курсі «Додатки Google в освітній діяльності» (0)
[02.04.2020]
33 навчальний тиждень з 04 по 08 травня 2020 року (1)
[02.04.2020]
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ-ПЕРЕХОДИМО ДО ГУГЛ-КЛАСУ (0)
[01.04.2020]
32 навчальний тиждень. З 27 квітня по 30 квітня 2020 року (1)
[31.03.2020]
План заходів щодо популяризації науки та інновації в Кіндратівській СШ І-ІІІ ст на 2020 р (0)
[30.03.2020]
Довідка про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з правознавства в Кіндратівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з п (0)
[28.03.2020]
Інструкція "Як приєднатися до навчального класу в Google Classroom" (0)
Наші партнери
 




Сайт учителя музичного мистецтва Толоконнікової Жанни Василівни


Сайт учителя музичного мистецтва Юанова Станіслава Маграіловича


Календарь
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив записей
Облако тегов
Профсоюз

Санаторно-курортное лечение


ПЕНСІЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР (розрахувати свою майбутню пенсію можна ТУТ)

Печать страницы
Нашему сайту
Copyright MyCorp © 2020Сайт создан в системе uCoz